Kablosuz Müzik Keyfi

Bilgisayar donanımları tanıtım,eğitim,uygulama

Moderatör: yashin

lordhayko
YD Özel Tim
İletişim:

Kablosuz Müzik Keyfi

Mesaj gönderen lordhayko »

Jabra BT620s
Cep telefonunuzdan, MP3 çalar veya bilgisayarınızdan kablosuz müzik dinlemenin keyfini yaşamak ister misiniz?
Ürünün özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak; 14 saat müzik dinleme, 16 saat konuşabilme, Hi-Fi stereo müzik dinleme imkânı ile cep telefonuyla görüşme olanağını bir arada sunan Jabra BT620s Stereo Bluetooth kulaklık, stereo özelliğine sahip olmayan cep telefonu ya da diğer müzik aygıtlarıyla da kullanılabiliyor.

Jabra BT620s özellikleri ;

:: Müzik ve diğer mobil iletişim aygıtları için stereo kulaklık
:: Hi-Fi hoparlörler
:: DSP teknoloji
:: 16 saat konuşma, 14 saat müzik dinleme
:: 240 saat bekleme
:: Sağ kulaklıkla müzik çalar kontrolü (çalma, durdurma, bekletme, ileri/geri sarma, önceki / sonraki şarkıya atlama)
:: Sol kulaklıktan telefon kontrolü (çağrı alma / bitirme / reddetme, çağrı tutma / bekletme, son numarayı tekrar arama, sesle arama, sessize alma)
:: Sol kulaklıktan ses kontrolü
:: Pil ve şarj durumunu gösteren renkli ışık
:: AC adaptör
:: 100 gram ağırlık
:: Aynı anda iki Bluetooth aygıtına bağlanabilme
:: Bluetooth 1.2 desteği, A2DP ve AVRCP profil desteği
Urünün tek kötü yanı ise, ürün her tekno mağazada bulunmuyor ,benim araştırmalarıma gore bu ürünü en uygun fıyatı Koctaş'ın Yenıbosna şubesınde 99 TL'YE ULAŞABILIRSINIZ.
Dosya ekleri
jabra1
jabra1
Jabra-Bt620S-Bluetooth-Stereo-Kulaklik__13157481_0[1].jpg (7.39 KiB) 19365 kere görüntülendi
jabra2
jabra2
jabra3.jpg (15.32 KiB) 19365 kere görüntülendi
jabra3
jabra3
jabra2.gif (51.88 KiB) 19365 kere görüntülendi
Suat
YD Özel Tim
İletişim:

Re: Kablosuz Müzik Keyfi

Mesaj gönderen Suat »

Güzel paylaşım fiyatıda marifetlerine göre uygun gözüküyor müzigin keyfini artırcagına eminim ;)

“Donanım” sayfasına dön