Pilot İngilizcesi Eğitimleri

Gelişen Teknolojiden En Yeni Haberler

Moderatör: Tardigrada

dilokullari
Sadık Üye
İletişim:

Pilot İngilizcesi Eğitimleri

Mesaj gönderen dilokullari »

Resim

AEC İngilizce Dil Okulları, dil eğitimindeki fikir karmaşasında, öğrenim esnasında karşılaşılabilen karmaşayı ve dengesizliğin yol açtığı etmenleri ortadan kaldırmak üzere bir program sunarak İngilizce öğrenmek isteyenlere programlı çalışmayı göstermek istemektedir.

Öncelikli olarak hitap ettiği kurum taleplerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, ihtiyaçları karşılayarak iyi yönde tepki alabilen Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, emin adımlarla ilerlediği yolda aynı dalda ki şirketlerin yabancı dil öğreniminde belgeli ve kurumsal bir şirket olma seviyesine gelmiştir.

Öğretim amaçlı sürdürdüğü sektörde değişik dallarda ilk tercih haline üst düzeyde devam ettiği eğitimler, kişiye özel dersler yahut en fazla 4 kişilik şubelerde gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

AEC Dil kursları; eğitim kalitesiyle, öğrenim durumundaki kişilere enson düzende İngilizce gelişimlerini en iyi şekilde başarıya getirmesini sağlamak amacıyla bütün bilgilerini paylaşmaya devam etmektedir.

İngilizce öğrenim süresi zarfında uzman bir kadro tarafından, İngilizce eğitiminde muvaffakiyetin en baş etkenin öğretim görevlisi olduğunun bilincinde olan Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, bu doğrultuda özverili ve içten bir tutum izlemektedir. Kurumlara ve kişilere özel ingilizce programları uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını amaçlayan AEC Dil kursları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet vermektedir.

AEC İngilizce Dil Okulları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ‘12 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak verdiği ingilizce kurslarının kalitesini belgelendirmiş ve bunun yanında Pilot İngilizcesi alanındaki özenini, kurumsallığını, istikrarlılığını ispatlamıştır.

“Teknoloji Haberleri” sayfasına dön