ToyMedya & Prodüksiyon

Kullanışlı Web Site Hizmetleri

Moderatör: Tardigrada

Laplace
Üye
İletişim:

ToyMedya & Prodüksiyon

Mesaj gönderen Laplace »

ToyMedya Reklam tanıtım ve prodüksiyon hizmetleri 5 yılı aşan ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren reklam, prodüksiyon ve tasarım konusunda çalışmalar yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Reklam filmi, tanıtım filmi, web tasarım, grafik ve logo tasarımı, sosyal medya reklamcılığı, kurumsal fotoğrafçılık, katalog çekimleri, albüm çekim ve tasarım çalışmaları ile en önemlisi aldığımız sertifika ve üstlendiğimiz Google editörlüğü sayesinde işletmelerin tüm Google ayarlarını tamamlayıp google'nin uygulaması olan Street view ( 360 sanal tur ) uygulamasını yapmış olduğu çekimler ile mekanlara taşımaktadır.

Çalışmalarımız başladıktan sonra müşterilerimizin verecekleri onay sonrasına kadar itinalı bir şekilde ve yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda devam etmektedir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede reklam ve prodüksiyon sektöründe tanınmış adından söz ettiren bir firma olmuş ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, güven, samimiyet, hizmetin zamanında teslimi ve uygun fiyat olmuştur.

Çalışmalarındaki başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan ToyMedya Reklam tanıtım ve prodüksiyon hizmetleri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

“Kullanışlı Web Site Hizmetleri” sayfasına dön